Ing. Ivana Mariánková

Něco málo o mně:

Mám ráda pestrost a podle toho také vypadá můj život :) 
Geologem jsem původním vzděláním, ekologem odjakživa srdcem a již dlouho profesí, koučem ze zájmu o rozvoj lidí i sebe, lektorkou měkkých dovedností, environmentálních témat, genderové rovnosti, prožitkových akcí pro radost z předání toho co umím, dalším potřebným, projektovou manažerkou a táborovou vedoucí díky vlohám k organizaci, systematičnosti a schopnosti řídit tým.
Není toho málo, ale protože se mnou velmi rezonuje citát Alberta Einsteina, že 
„Život je jako jízda na kole. Abyste udrželi rovnováhu, je třeba se neustále pohybovat vpřed“,
tak se stále dopředu řítím a přitom se snažím držet balanc. Zatím vesměs úspěšně :)

Mám ráda pestrost a podle toho také vypadá můj život 

Geologem jsem původním vzděláním, ekologem odjakživa srdcem a již dlouho profesí, koučem ze zájmu o rozvoj lidí i sebe, lektorkou měkkých dovedností, environmentálních témat, genderové rovnosti, prožitkových akcí pro radost z předání toho, co umím, dalším potřebným, projektovou manažerkou a táborovou vedoucí díky vlohám k organizaci, systematičnosti a schopnosti řídit tým.

Není toho málo, ale protože se mnou velmi rezonuje citát Alberta Einsteina, že 

„Život je jako jízda na kole. Abyste udrželi rovnováhu, je třeba se neustále pohybovat vpřed“.

 tak se stále dopředu řítím a přitom se snažím držet balanc. Zatím vesměs úspěšně               

Něco pevných dat:

Po vystudování hydrogeologie na Technické univerzitě VŠB v Ostravě a pár letech v konzultačních firmách jsem založila neziskovou organizaci Eko-info centrum Ostrava, se kterou mimo jiné pořádáme letní dětské táboryAbsolvovala jsem dvouletý výcvik Integrativní koučink, akreditovaný MŠMT a jsem členkou Asociace integrativních koučů. V posledních letech pracuji jako OSVČ a také vedu projekt na zlepšení stavu chráněných stepních území na jižní Moravě pro ČSOP ONYXMůj podrobný profesní profil včetně získaných certifikátů a osvědčení najdete také na LinkedIn

Baví mě seberozvoj a vedle mnoha kurzů, terapií, konstelací jsem také absolvovala sedmidenní pobyt ve tmě a 320 km dlouhou pěší pouť do Santiaga de Compostela. Poznávání sama sebe a cestování mě velmi naplňuje a také o tom (a nejen o tom) píšu v článcích na tomto webu.

Přeji Vám klidné dny a děkuji za vaši návštěvu na tomto webu.

Pokud máte jakékoli otázky, neváhejte mě prosím kontaktovat.

O vaše potřeby se postaráme rychle, cenově výhodně a s osobním přístupem. S námi získáte kvalitní služby a spolehlivé řešení vašich problémů.