Ing. Ivana Mariánková

Něco málo o mně:

Mám ráda pestrost a podle toho také vypadá můj život :) 
Geologem jsem původním vzděláním, ekologem odjakživa srdcem a již dlouho profesí, koučem ze zájmu o rozvoj lidí i sebe, lektorkou měkkých dovedností, environmentálních témat, genderové rovnosti, prožitkových akcí pro radost z předání toho co umím, dalším potřebným, projektovou manažerkou a táborovou vedoucí díky vlohám k organizaci, systematičnosti a schopnosti řídit tým.
Není toho málo, ale protože se mnou velmi rezonuje citát Alberta Einsteina, že 
„Život je jako jízda na kole. Abyste udrželi rovnováhu, je třeba se neustále pohybovat vpřed“,
tak se stále dopředu řítím a přitom se snažím držet balanc. Zatím vesměs úspěšně :)

Mám ráda pestrost a podle toho také vypadá můj život 

Geologem jsem původním vzděláním, ekologem odjakživa srdcem a již dlouho profesí, koučem ze zájmu o rozvoj lidí i sebe, lektorkou environmentálních témat, genderové rovnosti, prožitkových akcí pro radost z předání toho, co umím, dalším potřebným, projektovou manažerkou a táborovou vedoucí díky vlohám k organizaci, systematičnosti a schopnosti řídit tým.

Není toho málo, ale protože se mnou velmi rezonuje citát Alberta Einsteina, že 

„Život je jako jízda na kole. Abyste udrželi rovnováhu, je třeba se neustále pohybovat vpřed“.

tak se stále dopředu řítím a přitom se snažím držet balanc. Zatím vesměs úspěšně  .

Něco pevných dat:

Po vystudování hydrogeologie na Technické univerzitě VŠB v Ostravě a pár letech v konzultačních geologicko-ekologických firmách jsem založila neziskovou organizaci Eko-info centrum Ostrava, se kterou se snažíme o ekologickou výchovu, vzdělávání a osvětu dětí i dospělých, mimo jiné již od roku 2005 pořádáme letní dětské tábory. V posledních letech pracuji jako OSVČ, kdy se zabývám zejména hydrogeologickými posudky a vedu školení na různá témata (ekologie, rovné příležitosti, seberozvoj) a od roku 2019 také vedu projekt LIFE SouthMoravia na zlepšení stavu chráněných stepních území na jižní Moravě pro Český svaz ochránců přírody ONYX. Můj podrobný profesní profil včetně získaných certifikátů a osvědčení najdete také na LinkedIn.

Baví mě seberozvoj a vedle mnoha kurzů, terapií, konstelací jsem také prošla sedmidenním pobytem ve tmě a 320 km dlouhou pěší pouť (Camino) z portugalského Porta do španělského Santiaga de Compostela.  Absolvovala jsem také dvouletý výcvik Integrativní koučink, akreditovaný MŠMT a jsem členkou Asociace integrativních koučů. Poznávání sama sebe a cestování mě velmi naplňuje a také o tom (ale nejen) píšu v článcích na tomto webu.

Přeji Vám klidné dny a děkuji za vaši návštěvu na tomto webu.

Pokud máte jakékoli otázky, neváhejte mě prosím kontaktovat.

O vaše potřeby se postaráme rychle, cenově výhodně a s osobním přístupem. S námi získáte kvalitní služby a spolehlivé řešení vašich problémů.

Obsah stránek: